Ortaöğretim Yardımcı Kaynak Sistemi

image

Ünidersite Eğitim Sistemi Nedir?

“Ünidersite”, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık için tasarlanmış bir set olmasının yanında “Lise” yardımcı kaynakları da içinde barındıran ve bu yönüyle öğrencilere avantaj sağlayan eşsiz bir sistemdir.

image

Ünidersite İnternet Sitesi

YEPYENİ, GÜNCEL İÇERİKLERİ SİZİ BEKLİYOR, Etkileşimli Konu Anlatım Sayfaları, güncel Konu Anlatım videoları, konulara paralel Konu Testleri, Deneme sınavları, Animasyon - interaktif uygulamalar, Rehberlik içeriği ve hizmeti sunan Ünidersite internet sitesi planlı-düzenli çalışabileceğiniz ‘’Akıllı Yardımcı’’ nızdır.

image

Neler Var?

Ünidersite’de öğrencinin ihtiyacı olan tüm materyaller bulunmaktadır. Ayrıca Bu materyal ve içerikler öğrencinin birden fazla öğrenme alanına hitap Edecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Bu yönüyle; öğrenmeye katkı Sağlamanın yanında bilgiyi pekiştirmeye de yardımcıdır.

bayi

Nasıl Temin Edebilirim?

Ünidersite eğitim sistemi hakkında bilgi almak ve ürünümüzü temin etmek için.
Aşağıda buluanan bayi listemizden size en yakın temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Bayi Listesi
image

Ünidersite İnternet Sitesi

www.unidersite.org Ünidersite seti alan kullanıcılarına özel hizmet ve içerik sunan internet sitesidir.

İnternet sitesinde Liseye yardımcı ve sınavlara hazırlık niteliğinde içerikler bulunmaktadır. Bu yönüyle ünidersite internet sitesi, Öğrencinin ihtiyacı olabilecek her türlü konu ve eğitim materyalini sunan online eğitim merkezidir.

Etkileşimli Konu Anlatım Sayfaları, Güncellenmiş Konu Anlatım Videoları, Konu Testleri, Deneme Sınavları, İnteraktif Uygulamalar ve Animasyonlar

Muhtelif yardımcı kitap, Doküman vb. kaynaklar kolayca ulaşılabilecek bir yapıda öğrenciye sunulur.

Tüm bunların yanı sıra İnternet sitesinde kapsamlı rehberlik dokümanları mevcuttur.

Ayrıca öğrencilerin rehberlik konularında takıldıkları ya da sormak istedikleri soruları sorup cevap alabildikleri bir mesajlaşma sistemi mevcuttur. Rehber öğretmenlerimiz bu mesajları müteakip en geç 72 saat içinde cevap vermektedirler.